Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Któż z nas nie miał pluszowego misia? Miś to lek na wszystko - na smutek, na ból, na zły dzień, czasem na łzy, które wnikają w misiowe futerko. Możemy mu powierzyć nasze dziecięce sekrety i marzenia. Z misiem łatwej sie zasypia i wita nowy dzień. Nie mogliśmy sie dziś spotkać w szkole z naszymi misiami,by razem pośpiewać, pobawić się w Międzynarodowym Dniu Pluszowgo Misia. Odwiedziłyśmy Wasze misioclassroomy, a dodatkowo przesłaliście zdjęcia swoich miśków i pluszaków.  A to misiowy film dla wszystkich z Misiami z Dwunastki.

https://drive.google.com/file/d/1rTytLYRhlQPlPhZwjLg8VKxThgTR0Ky4/view

Iga Kornacka-Barczak, Magdalena Madej-Batorska

Joomla Template - by Joomlage.com