Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Otwieram dziś pocztę a tu jeszcze kolejne misio-zdjęcia z misio-słodziakami. Mała baletnica z milionem misiaków, Magda, Michasia i Mikołaj z największym misiem świata, i nawet misiowa mama naszej trójki. Trzy najpiękniejsze panny ze swoją pluszową gromadką. Magda do zdjęcia zaprosiła ukochanego swojego Misia w towarzystwie pluszaków. Jesteście wspaniali, dziękujemy Wam i Rodzicom za wspólną misiową zabawę.                                                     Iga Kornacka-Barczak, Magdalena Madej-Batorska

Joomla Template - by Joomlage.com