Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Został ogłoszony przez Polską Izbę Książki.   W naszej szkole czytanie zajęlo nam 3 dni. Wszystkie klasy uczestniczyły w tym przedsiewzięciu i miały okazje zapoznać sić z wierszami Danuty Wawiłow, Juliana Tuwima, prozą Joanny Olech "Pompon w rodzinie Fisiów" i książka Izabeli Kaluty :Chiny dla dociekliwych". O zaletach czytania wiedzą wszyscy, ale nie zaszkodzi przypominanie o nich od czasu do czasu. Czytanie książek to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu, zdobywanie nowej wiedzy,ale również rozwijanie wyobraźni czy wzbogacanie słownictwa, a głośne czytanie dzieciom to również budowanie silnej więzi emocjonalnej. Czytanie ma moc!!!

Joomla Template - by Joomlage.com