Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

wito misia 2013 7 20131220 1566781408
więcej zdjęć w galerii>>>

Jak co roku, już od 7 lat, świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość przygotowały pani mgr Iga Kornacka-Barczak i pani mgr Wanda Tylingo, nauczyciele-bibliotekarze. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi niedźwiadkami. Bawiliśmy się wspólnie podczas oglądania prezentacji multimedialnej oraz słuchania wierszy i piosenek o misiach. Następne takie spotkanie odbędzie się oczywiście za rok. Zapraszamy!

 

 

 

 

Joomla Template - by Joomlage.com