Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Najmłodsi uczniowie z klas pierwszych naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Podczas zajęć młodzi czytelnicy opowiadali o swoich ulubionych książkach i z tajemniczego worka losowali przedmioty, które potem musieli odgadnąć, z jakiej pochodzą bajki. Nauczyciele bibliotekarze zapoznali uczniów z zasadami wypożyczania zbiorów bibliotecznych w formie pokazu. Dzieci pochwaliły się swoją wiedzą na temat poszanowania książek i mogły wypożyczyć swoją pierwszą książkę ze szkolnej biblioteki. Dodatkową atrakcją była wyprawka czytelnicza dla każdego pierwszaka w ramach kampanii społecznej "Mała książka-wielki człowiek" realizowanej przez Instytut Książki. Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzać bibliotekę i czytelnię szkolną. Zapraszamy :) 

Joomla Template - by Joomlage.com