Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Nasi czytelnicy z klas I-III zmagali się z czytaniem na czas.Trzech uczniów z każdej klasy miało do przeczytania fragment z książki „120 przygód Koziołka Matołka”,„Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki”, „O wawelskim smoku”. Uczeń miał na przeczytanie tekstu jedną minutę. Komisja sprawdzała czas, a następnie liczyła ilość przeczytanych wyrazów. Z klas pierwszych najlepiej wypadła klasa 1d – 235 wyrazów, z drugich 2c – 276, z trzecich 3a – 324.

                                                                                                                     Iga Kornacka-Barczak, Agata Zdankowska

Joomla Template - by Joomlage.com