Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach  środków budżetu państwa  w ramach kierunku interwencji 3.2. w wysokości 12 000 złotych oraz 3000 zł – wkład własny Miasta Siedlce  na realizację  programu wieloletniego  „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 3”.

Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3. Otrzymane środki finansowe w ramach Priorytetu 3 zostały przeznaczone na zakup książek będących nowościami wydawniczymi, realizację działań promujących czytelnictwo i zakup nowych elementów wyposażenia do bibliotek.

sponsorzy-NPRCZ-1024x94 (1).jpg

 

Joomla Template - by Joomlage.com