Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

12, 13 i 17.10.br. z okazji Święta Patrona, biblioteka szkolna zorganizowała w klasach 1 i 2 spotkania czytelnicze, na których starsi uczniowie: Lena Boruta, Wiktoria Kozik, Mateusz Kalman i Wiktor Ochnio wcielili się w role lektorów, czytając fragmenty książek Kornela Makuszyńskiego. Klasy pierwsze słuchały o „Przygodach Koziołka Matołka”, zaś klasy drugie o „Awanturach i wybrykach małej małpki Fiki- Miki”. Dzieci z ciekawością słuchały, a na zakończenie chętnie oraz wyczerpująco odpowiadały na zadawane pytania. Zaznaczyć należy, że działania te związane są także z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa. 

                                               Agata Zdankowska, Iga Barczak   

                                                                                Święto Szkoły plakat

Joomla Template - by Joomlage.com