Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

„Każda książka jest żywym stworzeniem ... Każda ma duszę i każda ma serce."
„Szatan z siódmej klasy"

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, od 14 marca, rozpoczął się w naszej szkole Tydzień z książkami Kornela Makuszyńskiego. Pierwszego dnia uczniowie obejrzeli wystawę poświęconą życiu i twórczości patrona oraz mieli możliwość zapoznania się z różnymi wydaniami jego dzieł, i tych starszych i najnowszych - zakupionych dzięki funduszom z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Następnie mogli zweryfikować świeżo nabytą wiedzę poprzez gry i zabawy. Klasy pierwsze rozwiązywały wspólnie krzyżówkę, klasy drugie miały za zadanie wymyśleć nazwę dla siebie, inspirując się twórczością Kornela Makuszyńskiego, zaś trzecioklasiści i starsi musieli z rozsypanych wyrazów ułożyć tytuły książek. Element rywalizacji uatrakcyjnił wykonanie zadania i podgrzał emocje wśród uczestników!

                                                                                       Agata Zdankowska. Aneta Gomza

Joomla Template - by Joomlage.com