Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W czwartek, w ramach Tygodnia z książkami Kornela Makuszyńskiego, uczniowie mieli za zadanie ocenić prawdziwość podanych zdań. Stopień trudności dostosowany był do wieku, dlatego też uczestnikom udało się wywiązać z powierzonego zadania. Aby urozmaicić zadanie i wprowadzić element zabawy, pytania zostały zapakowane w jajka niespodzianki i koperty.

                                                                                   Agata Zdankowska, Aneta Gomza
                          

Joomla Template - by Joomlage.com