Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

 Ukoronowaniem Tygodnia z książkami Kornela Makuszyńskiego było zorganizowanie wystawy, na której prezentowane były prace wykonane przez uczniów w ciągu tego tygodnia. Wystawa stanowiła piękną dekorację sali gimnastycznej podczas VIII Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliady. Również tego dnia uczniowie mogli wykazać się inwencją twórczą i  kreatywnością, przebierając się za ulubioną postać z książek naszego patrona. Ósmoklasiści, w ramach zajęć bibliotecznych, weryfikowali swoją wiedzę, układając z rozsypanych wyrazów tytuły znanych książek. Po tygodniu zmagań intelektualnych i manualnych wszyscy czuliśmy satysfakcję i zadowolenie z wykonanych zadań. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład i zaangażowanie!

                                                                                                              Agata Zdankowska, Aneta Gomza
8.jpg12.jpg7.jpg5.jpg10.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com