Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W ramach obchodów Roku El Greco, biblioteka szkolna zaprosiła swoich czytelników z klasy VI c, wraz z wychowawcą, na spotkanie z pisarzem, autorem książki "Pan Samochodzik i El Greco", panem Jakubem Czarny.

Spotkanie zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Muzeum Regionalnym. Dodatkową atrakcją tego dnia było zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Regionalnego w Siedlcach. Obejrzeliśmy wystawy: "Podsiedlecka wieś - wyposażenie izby średniozamożnego, włościańskiego domu" oraz "Salon ziemiański" , a w Galerii Sztuki Polskiej - malarstwo Małgorzaty Łady- Maciągowej. Bardzo ciekawa okazała się r'ównież ekspozycja "Plakaty Siedleckiego Rugby".

Joomla Template - by Joomlage.com