Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W I Międzyszkolnym Konkursie "MISTRZ CZYTANIA" zorganizowanym przez SCDiDN w Siedlcach wzięły udział uczennice z naszej szkoły: Anastazja Drapata, Natalia Skup oraz Karolina Myrcha, która otrzymała wyróżnienie w grupie uczniów szkół podstawowych. Konkurs jest dedykowany do uczniów wszystkich grup wiekowych i ma na celu popularyzacje książek i propagowanie idei pięknego czytania i sztuki interpretacji tekstu.

Iga Kornacka - Barczak

 DSC00227 DSC00220  DSC00228  DSC00221 
Joomla Template - by Joomlage.com