Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

 

 

Od 10 lat w naszej szkole świętujemy Międzynarodowy  Dzień Pluszowego Misia. Tegoroczne przedstawienie odbyło sie pod hasłem "MIŚ PLUSZOWY BOHATER KSIĄŻKOWY" i miało na celu promowanie czytelnictwa wśród uczniów. Uczestnicy bawili i uczyli sie przy wierszach, piosenkach i prezentacji multimedialnej, w otoczeniu książek z biblioteki szkolnej. Przedstawienie przygotowała klasa 2 E oraz panie: Małgorzata Łuka, Iga Kornacka - Barczak i Wanda Tylingo.

Zdjcie0082Zdjcie0083   DSC00196Zdjcie0085
Joomla Template - by Joomlage.com