IMG 20160225 125246

W ramach IV Międzyszkolnej Korneliady we środę 24 lutego w bibliotece szkolnej odbyło się czytanie książek naszego Patrona. Imprezie towarzyszyła wystawa książek Patrona i o Patronie zakupionych z programu "Książki naszych marzeń". Czytanie o godzinie 9 rozpoczęła pani Dyrektor Hanna Głuchowska, przenosząc nas w świat przygód Koziołka Matołka. Potem pałeczkę w czytaniu przejęli nasi mali goście z Przedszkola nr 27 z grupy "Smerfy" a ściślej pisząc ich panie wychowawczynie .Następnie przyszła kolej na uczniów z "12". Maraton czytelniczy kontynuowali uczniowie z klas : 2d, 2a,01, 02, 03, 2b, 2e, 5c, 1c, 1a, 3c, 3a, 6c wraz z nauczycielami. Nasza impreza czytelnicza cieszyła się dużą popularnością i z pewnością powtórzymy ją wkrótce dla klas starszych. Dziękujemy wszystkim za udział.

I. B.