Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zaprosiłyśmy uczniów naszej szkoły do udziału w projekcie o książkach Kornela Makuszyńskiego. Omawialiśmy je na spotkaniach, zachęcając uczniów do czytania. Odzew był natychmiastowy, do wypożyczeń w pierwszej kolejności "pomaszerował" Koziołek Matołek i przygody małpki Fiki-Miki, dalej "Szatan z siódmej klasy" i "Bezgrzeszne lata". Dla biblioteki szkolne i czytelnicy przygotowali laurki. Wkrótce zaprezentujemy je na naszej stronie.

Joomla Template - by Joomlage.com