Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z programu pt: "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców" zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Siedlcach. Jest to propozycja spotkań tematycznych mających na celu wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach.

                                   Pomoc Psychologiczno - Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach.

    220919134735_0001.jpg

 

Joomla Template - by Joomlage.com