16 listopada (środa)
* godz. 16:30 - spotkanie z policjantem na hali sportowej dla rodziców uczniów kl. I-III.
Prelekcja odnośnie odpowiedniej interpretacji i poszerzenia zakresu wiedzy ze znajomości ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich. Dz.U.2022.0.1700 - Ustawa z dnia 9 czerwca 2022 r. o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich.
* godz. 17:00 zebranie z rodzicami uczniów kl. I-III

17 listopada (czwartek)

* godz. 17:00 - spotkanie z policjantem na hali sportowej dla rodziców uczniów kl. IV-VIII.

Prelekcja odnośnie odpowiedniej interpretacji i poszerzenia zakresu wiedzy ze znajomości ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich. Dz.U.2022.0.1700 - Ustawa z dnia 9 czerwca 2022 r. o  wspieraniu i resocjalizacji nieletnich.

godz. 17:30 -  zebranie z rodzicami uczniów klas IV-VIII

godz. 18:15 -  zaproszenie dla rodziców na spektakl pt. "Dziady cz. II",
                                  który będą inscenizować uczniowie kl. VIb i VId.
                                                                                                                        Serdecznie zapraszamy.