Rodzice!

Wpłaty za obiady za miesiąc maj mogą być dokonywane przelewem na konto:

ul. Unitów Podlaskich 16
08-110 Siedlce

Nr konta: 19 1050 1953 1000 0023 5335 6211
ING Bank Śląski

Wpłat dokonujemy w dniach 24-29 maja W tytule wpłaty wpisujemy:

imię i nazwisko dziecka, klasa, opłata za obiady za miesiąc xxx , rok  xxxx

Kwota za obiady w miesiącu xxxx: ilość dni x  3,40 zł

Czerwiec: 14 x 3,40zł= 47,60 zł

Jeżeli Rodzice przewidują, że w miesiącu czerwcu dziecko w danym dniu nie przyjdzie do szkoły, mogą odliczyć ten dzień, ale konieczne jest wpisanie w tytule należności: Wpłata na obiady za miesiąc czerwiec bez dnia np. 7,8.

Po odbiór abonamentu uczniowie lub rodzice zgłaszają się do świetlicy szkolnej   z dowodem wpłaty lub potwierdzeniem przelewu wydrukowanym z systemu bankowego.

UWAGA!

Prosimy o dokonywanie wpłat w podanym terminie, gdyż czas potrzebny na przepływ gotówki pomiędzy bankami uniemożliwia planowanie odpowiedniej ilości obiadów na pierwsze dni miesiąca.

Wpłaty na obiady u intendenta za miesiąc czerwiec dokonywane są na dotychczasowych zasadach, w dniach 29, 30, 31 maja w godz. 7 :45-11:00.

UWAGA! W miesiącu czerwcu nie ma zwrotów niewykorzystanych kartek obiadowych (ostatni miesiąc roku szkolnego). W przypadku choroby lub innej nieobecności dziecka obiad należy odebrać w inny sposób.