Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Uczniowie klasy III F włączyli się do akcji pomocy chorym dzieciom poprzez portal społecznościowy ,,Marzycielska Poczta”. Jest to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu listów i  kartek. Dzieci ,,Marzycielskiej Poczty” to dzieci zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalu, a ,,Marzycielska Poczta” pomaga im rozproszyć uczucie samotności dając wiele okazji do uśmiechu. Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania i dlatego uczniowie zdecydowali, że chcą na te święta ofiarować chociaż trochę radości tymże dzieciom. Spośród wielu profili dzieci uczniowie wybrali dwójkę, dla których przygotowali świąteczne przesyłki - niespodzianki. Uczniowie bardzo zaangażowali się w przygotowanie kartek świątecznych, chętnie pisali życzenia świąteczne, przygotowywali listy. Uczniowie mają nadzieję, że ich zaangażowanie sprawi wiele radości, a ich życzenia będą bezcennym wsparciem w walce z chorobą.

                                                                                                                                                         M.M.-B.

Joomla Template - by Joomlage.com