Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Jasełka Bajkowe przygotowali uczniowie klasy III B z siostrą Moniką i panią Małgorzatą Pieniak. W wykonaniu uczniów zobaczyliśmy korowód postaci bajkowych, które przychodziły do stajenki betlejemskiej, by złożyć dzieciątku swoje dary. Zebranych zachwyciła gra małych aktorów, oczarowała magiczna sceneria wykonana przy udziale uczniów, pod czujnym okiem pani Lidii Półtorak, oraz niezwykły śpiew kolęd chóru szkolnego, pod opieką pani Katarzyny Sypuły. Przybyłych gości pożegnały słowa poezji płynące ze sceny:

To właśnie tego wieczoru

zło ze wstydu umiera, 

Widząc, jak silna i piękna 

jest miłość, gdy pięści rozwiera.

Za pośrednictwem Bajkowych Jasełek Pani Dyrektor Hanna Głuchowska wraz z  uczniami Szkoły Podstawowej Nr 12 w Siedlcach składają wszystkim życzenia:

Niech ta Gwiazda Betlejemska,

która świeci Wam o zmroku

zaprowadzi Was do szczęścia 

w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Joomla Template - by Joomlage.com