Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

Jasełka Bajkowe przygotowali uczniowie klasy III B z siostrą Moniką i panią Małgorzatą Pieniak. W wykonaniu uczniów zobaczyliśmy korowód postaci bajkowych, które przychodziły do stajenki betlejemskiej, by złożyć dzieciątku swoje dary. Zebranych zachwyciła gra małych aktorów, oczarowała magiczna sceneria wykonana przy udziale uczniów, pod czujnym okiem pani Lidii Półtorak, oraz niezwykły śpiew kolęd chóru szkolnego, pod opieką pani Katarzyny Sypuły. Przybyłych gości pożegnały słowa poezji płynące ze sceny:

To właśnie tego wieczoru

zło ze wstydu umiera, 

Widząc, jak silna i piękna 

jest miłość, gdy pięści rozwiera.

Za pośrednictwem Bajkowych Jasełek Pani Dyrektor Hanna Głuchowska wraz z  uczniami Szkoły Podstawowej Nr 12 w Siedlcach składają wszystkim życzenia:

Niech ta Gwiazda Betlejemska,

która świeci Wam o zmroku

zaprowadzi Was do szczęścia 

w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Joomla Template - by Joomlage.com