wito szkoy 2012 20 20121029 1597465795

więcej zdjęć w galerii >>>

Z racji tego, że Dzień Nauczyciela w tym roku wypadł w niedzielę, 12 października odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie klasy IId i Va pod kierunkiem p. Małgorzaty Komodowskiej i p. Anny Lipińskiej. O oprawę muzyczną zadbała p. Elżbieta Dembowska, a o piękną dekorację p. Lidia Półtorak. W tym dniu obchodziliśmy również Święto Szkoły, dlatego też występowi uczniów towarzyszyła prezentacja multimedialna (przygotowana przez p. Annę Brzycką) poświęcona twórczości naszego patrona Kornela Makuszyńskiego. Z tym samym programem 17 października udaliśmy się do nauczycieli emerytów zrzeszonych w siedleckim oddziale ZNP. Występ dzieci spotkał się z gorącym i życzliwym przyjęciem. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.