Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

 Uczniowie naszej szkoły, którzy w pierwszym półroczu osiągnęli najwyższe wyniki nauczania (średnia ocen powyżej 5,0):

Paulina Kołtunowska, Julia Szaniawska, Eliza Sienicka, Maja Konstantynowicz, Magdalena Tymińska, Mateusz Arkadiusz Zdoliński, Karol Roman Bobryk, Kamila Duda, Urszula Ciołek, Weronika Gąsowska, Iga Iwińska, Julia Kur, Mateusz Zwoliński, Dominik Demiańczuk, Mikołaj Kołodziejak, Adrian Kowalik, Oliwia Matejek, Mateusz Mazurek, Dawid Rąbel, Aleksandra Julia Saczewska, Natalia Maria Śpiewak, Natalia Wyrębiak.

Serdecznie gratulujemy!

Dyrektor Szkoły

Joomla Template - by Joomlage.com