Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 1 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Przebiegał w trzech turach. Najpierw bawiły się dzieci z przedszkola, później klasy młodsze, a następnie uczniowie klas IV-VII. Dzieci były pięknie przebrane w stroje bohaterów z ulubionych książek i filmów. Zabawę prowadził wodzirej. Dzieci miło spędziły czas, wspólnie bawiły się pod kierunkiem prowadzącego. W czasie przerwy uczniowie wraz z wychowawcami  skorzystali ze słodkiego poczęstunku  przygotowanego przez rodziców w  poszczególnych klasach.

Joomla Template - by Joomlage.com