Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

fit edukacja certyfikatIMG 9935

Miło nam poinformować, iż Szkoła Podstawowa Nr 12 otrzymała CERTYFIKAT FitEdukacji za udział w pilotażowym programie edukacji dla zdrowia.

Od połowy października uczniowie klas VII a i VII b przystąpili do ciekawego projektu pt. „FitEdukacja”. Misją FitEdukacji jest szerzenie idei zdrowego wymiaru edukacji wśród nauczycieli, uczniów i rodziców. W tym czasie staraliśmy się, aby edukacja stała się fit, a zatem, by każdy w nią zaangażowany był w świetnej formie fizycznej i psychicznej - przede wszystkim nasi uczniowie. Program obejmował miedzy innymi działania z zakresu edukacji dla zdrowia, diety dla mózgu, wspierania kompetencji miękkich oraz FitWyzwania i Fitness dla mózgu. Warto podkreślić, iż do programu zgłosiło się wiele szkół z całej Polski, jednak tylko nieliczni ukończyli go z sukcesem! Podjęte przez nas działania zostały uhonorowane przyznaniem naszej szkole Certyfikatu FitEdukacji.

Wychowawczynie klas 7a i 7b

 

Joomla Template - by Joomlage.com