nasi stypendyści
więcej zdjęć w galerii>>>

10 października w Urzędzie Miasta Siedlce obyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i uhonorowanie laureatów Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Stypendium zostało ustanowione w celu wsparcia uczniów zdolnych, którzy osiągają wysokie wyniki w różnych dziedzinach nauki, konkursach, olimpiadach przedmiotowych oraz w zawodach sportowych na szczeblach - regionalnym i wojewódzkim (stypendium II stopnia) oraz ponadwojewódzkim bądź międzynarodowym (I stopnia). Po drugim semestrze minionego roku szkolnego uhonorowano 279. uczniów, wśród których znajduje się 71 laureatów stypendium I stopnia i 208 stypendystów II stopnia.
Wśród nich nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Stypendium I stopnia otrzymali:

• Karolina Śledź
  • Krystian Redzik
  • Hubert Adam Lipiński

Laureatami stypendium Prezydenta Miasta Siedlce drugiego stopnia zostali aktualni uczniowie „Dwunastki”: Rafał Chojecki, Julia Arct, Karolina Malinowska, Julia Adamczyk, Monika Kinowska, Patryk Chmielaki, Michał Sawicki oraz nasi tegoroczni absolwenci: Karolina Koć i Weronika Sobiczewska.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych stypendystów i gratulujemy sukcesu wszystkim laureatom!