Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Uczniowie klasy III e wraz z wychowawcą przystąpili do projektu edukacyjnego „Zdrowe – Nietrudne”, organizowanego przez firmę KUPIEC. W ramach programu w klasie przeprowadzane są lekcje dotyczące zdrowego odżywania. Dotychczas został zrealizowany pierwszy cykl zajęć pod hasłem „Zdrowa woda zdrowia doda”. Uczniowie dowiedzieli się jaki wpływ ma woda na życie roślin, zwierząt oraz na funkcjonowanie organizmu człowieka. Wspólnie odczytywali i analizowali skład różnych napojów, przeliczali na łyżeczki i odmierzali ilość cukru zawartego w napojach. Na ostatniej lekcji wykonali miarkę motywacyjną na butelce z wodą. Dzieci z chęcią uczestniczyły w zajęciach, wypełniały karty pracy, zgodnie współpracowały.

Wychowawca

Joomla Template - by Joomlage.com