Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach uczcili bohaterów antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia poprzez udział pocztu sztandarowego w miejskich obchodach. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Kościele Garnizonowym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dalsze uroczystości odbywały się na Skwerze Wileńskim pod pomnikiem V i VI Brygady Wileńskiej AK. Społeczność szkolną reprezentowała dyrektor  Hanna Głuchowska, wicedyrektor Ewa Niedziółka oraz poczet sztandarowy w składzie: Weronika Nowak, Natalia Szandecka, Wiktoria Jastrzębska, Oliwia Szysz, Mikołaj Kołodziejak i Bartłomiej Głuchowski.

Joomla Template - by Joomlage.com