Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

IMAG0232

Dnia 28 lutego 2018 roku odbyła się wycieczka do Warszawy. Wzięli w niej udział uczniowie klasy: VIb, VIc i VIIb. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie sejmu RP. Dzieci miały także możliwość zobaczyć z bliska pracę posłów. Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin „Hangar 646” – miejsca, które łączy rozrywkę ze sportem. Uczniowie pod okiem instruktorów korzystali z około 80 trampolin różnego rodzaju, poduchy powietrznej, koszy do koszykówki i wielu innych atrakcji. Potem udaliśmy się na posiłek do McDonald’s. Gwoździem programu był pobyt w Studio Buffo na musicalu „Metro”. Grupa młodych wykonawców opowiadała o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt był tych marzeń spełnieniem. Na scenie dominował taniec i śpiew. Aktorzy grali swoje role z pasją i entuzjazmem. Publiczność była zachwycona, nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Około godziny 21:00 ruszyliśmy w drogę do domu. Wszyscy mieli doskonałe humory i dzielili się wrażeniami z minionego dnia.

M.J.

Joomla Template - by Joomlage.com