śniadaniowa klasa
więcej zdjęć w galerii>>>

Dnia 12 listopada 2012r. klasa IIIa wspólnie z wychowawczynią p.Iwoną Niciporuk wzięła udział w ogólnopolskim konkursie: Śniadaniowa Klasa. Dzieci po krótkiej pogadance na temat właściwego sporządzania posiłków samodzielnie przygotowały zdrowe, pożywne i estetyczne drugie śniadanie, które wspólnie spożyły w klasie. Celem tego konkursu było pokazanie dzieciom zasad prawidłowego odżywiania, wiedzy jak prawidłowo dobrać odpowiednie produkty, by drugie śniadanie było smaczne i zdrowe. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i estetyką wykonania kanapek. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w swoją  pracę. Z pewnością dzień ten pozostanie w ich pamięci na długo i wpłynie na prawidłowe odżywianie teraz i w przyszłości.

Iwona Niciporuk