Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

22 marca uczennice klasy VIID i VIB kolejny raz godnie reprezentowały naszą szkołę w Ósmej Siedleckiej Gospeliadzie. Konkurs ten organizowany jest przez I LO im. B. Prusa w Siedlcach, Gimnazjum nr 1 im. KEN w Siedlcach oraz MSCDN w Siedlcach. Nasz zespół zaprezentował piosenkę w języku angielskim z filmu "Sister Act" pod tytułem "I will follow him" i został zakwalifikowany do grona finalistów, którzy wystąpią  26 kwietnia w sali widowiskowej CKiS w Siedlcach podczas uroczystego Koncertu Laureatów.

W skład rozśpiewanej grupy wchodzą: Marta Bartoszek, Karolina Gajowniczek, Magdalena Gajowniczek, Ada Iwińska, Karolina Myrcha, Weronika Nowak, Maria Sawicka, Łucja Wierzbicka, Natalia Grzesiewicz. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy udanego występu finałowego:)

M.A.

IMAG2995            IMAG2994

Joomla Template - by Joomlage.com