Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

23 marca uczniowie z klas IV, V i VI udali się  na Koncert muzyczny pt. "Poznajemy instrumenty" do Państwowej Szkoły Muzycznej w Siedlcach. Podczas koncertu młodzież  poznała na jakich instrumentach grają uczniowie Szkoły Muzycznej oraz miała okazję usłyszeć takie instrumenty  jak: fortepian, gitarę, flety, skrzypce, altówkę, wiolonczelę, kontrabas, klarnet, obój, puzon, akordeon i organy. Uczniowie dowiedzieli się z czego wykonane są instrumenty i w jaki sposób wydobywa się z nich dźwięk. 
Młodzież  była zafascynowana wyglądem szkoły i umiejętnościami jej uczniów. W tym dniu, naszym uczniom towarzyszyły niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką klasyczną.                                                                   Katarzyna Sypuła

1 2 3

Joomla Template - by Joomlage.com