Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniu 21.03 2018 r. odbył się Dzień Nauki. Dla trzecioklasistów Pierwszy dzień wiosny był niezwykły.  Uczniowie klas III mieli możliwość obejrzenia i  brania udziału w eksperymentach, doświadczeniach i pokazach z dziedziny biologii, chemii i fizyki.  W świat nauki i eksperymentów wprowadzili młodszych kolegów uczniowie klasy VII d. Młodzi naukowcy pod kierunkiem swoich nauczycieli z wielkim zamiłowaniem przedstawiali niezwykłe i tajemnicze zagadnienia, rozbudzając ciekawość u swoich młodszych kolegów. Trzecioklasiści mogli poznać ducha prawdziwej pracy naukowej bawiąc się w odkrywców i wykonując eksperymenty. Zajęcia wzbudziły wielkie zainteresowanie chęcią odkrywania i poznawania świata biologii, chemii i fizyki.

Joomla Template - by Joomlage.com