Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

 

Uczennice klasy III e zdobyły dwie nagrody w konkursie plastycznym „Siedlecka Woda Kranowa – zdrowa i wyjątkowa”, organizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach. II miejsce zajęła Oliwia Jarocka, natomiast III miejsce – Dominika Lewicka. W dniu 15 marca dziewczynki odebrały nagrody, które zostały wręczone w Miejskim Ośrodku Kultury. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach.

 4785 001  4785 002

Joomla Template - by Joomlage.com