Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniach 11 i 12 kwietnia 2018r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Wielkich Igrzyskach Ekologicznych, zorganizowanych przez Zakład Utylizacji Odpadów Sp.z.o.o. Celem konkursu było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży trwałych nawyków przyczyniających się do dbałości o stan środowiska naturalnego, a także podnoszenie świadomości ekologicznej i zachęcanie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Z naszej szkoły  w konkursie wzięły udział dwie drużyny, jedna złożona z uczniów klasy III, a druga to uczniowie klasy VI. Rywalizacja miała charakter etapowy. Najpierw sprawdzana była wiedza teoretyczna z zakresu selektywnej zbiórki odpadów, a następnie odbyły się konkurencje sprawnościowe. Wszyscy uczestnicy igrzysk otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, a niewątpliwą korzyścią z udziału było podniesienie świadomości ekologicznej oraz wspaniała zabawa.Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Opiekun: Urszula Krasuska

Joomla Template - by Joomlage.com