Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W ramach działań związanych z obchodami 25-lecia Szkoły Podstawowej nr 12 w hołdzie Niepodległej zorganizowano wystawę czasową prac uczniów nawiązującą do dziedzictwa kulturowego naszego regionu. Na wystawie znalazły się książki kucharskie obrazujące tradycyjne wielkanocne zdrowe potrawy. Ucząc szacunku do narodowego i regionalnego dziedzictwa kulturowego wykonano wzory pisanek mazowieckich. Wyeksponowano je na wystawie w formie kosza wielkanocnego.

Podczas zajęć z wycinankarstwa inspirując się twórczością artystek ludowych z okolic Garwolina, Wilgi i Goźlina, uczniowie wykonali wycinanki ludowe z motywami palm, leluć, kogutów, baranków itp. Wszystkie prace wykonano pod kierunkiem Lidii Półtorak – nauczyciela plastyki i techniki. Podczas zajęć w świetlicy szkolnej wykonano palmy wielkanocne. Zorganizowano konkurs na najpiękniejsza z nich.

                                                                                                     Lidia Półtorak

Joomla Template - by Joomlage.com