Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 13 kwietnia uczniowie klasy III f uczestniczyli w warsztatach o tematyce ekologicznej ,,Sklep Marzeń Ekologa”. Poprowadzone one zostały przez panią Barbarę Mileszczyk – prezes Koła Ekologicznego ,,Podlasie”. ,,Sklep Marzeń Ekologa” to sklep bez torebek i opakowań foliowych, propagujący trwałe torby wielokrotnego użytku, pojemniki i torby papierowe. Środkiem płatniczym w tym magicznym sklepie były opakowania po słodyczach i papierki po cukierkach przyniesione przez dzieci. Zabawa w sklep okazała się wspaniałą formą edukacji w zakresie potrzeby przetwarzania (recyklingu) odpadów. Po udanych zakupach dzieci zadowolone wróciły do szkoły. Mamy nadzieję, że nauka poprzez zabawę przyniesie zamierzone efekty.

                                                                       Magdalena Madej-Batorska

 

Joomla Template - by Joomlage.com