Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

26 marca uczennice klasy VIID i VIB kolejny raz godnie reprezentowały naszą szkołę już w Ósmej Siedleckiej Gospeliadzie. Konkurs ten organizowany jest przez I LO im. B. Prusa w Siedlcach, Gimnazjum nr 1 im. KEN w Siedlcach oraz MSCDN w Siedlcach. Nasz zespół zaprezentował się w sali widowiskowej CKiS w Siedlcach podczas uroczystego Koncertu Laureatów z piosenką w języku angielskim z filmu "Sister Act" pod tytułem "I will follow him". Występ został nagrodzony III miejscem. Dziewczynki odebrały z rąk szanownego jury puchar oraz pamiątkowy dyplom. 
W skład rozśpiewanej grupy wchodzą:
Marta Bartoszek, Karolina Gajowniczek, Magdalena Gajowniczek, Ada Iwińska, Karolina Myrcha, Weronika Nowak, Maria Sawicka, Łucja Wierzbicka, Natalia Grzesiewicz, Paulina Kołtunowska
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów :)
M.A.
IMAG3038 IMAG3039 IMAG3041
Joomla Template - by Joomlage.com