W minionym tygodniu jedna z lekcji angielskiego w klasie VIc była ucztą nie tylko dla ducha oraz ucha ale również dla brzucha ;)
Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali się do prezentacji podczas lekcji. Ich zadaniem było, wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte na poprzednich lekcjach języka angielskiego, przygotować scenki w restauracji lub kawiarni. Wszyscy wykazali się wysoką znajomością niezbędnych do tego zadania funkcji jak i środków językowych. Dodatkowo urozmaicili swoje prezentacje „pysznymi” rekwizytami, co sprawiło, iż lekcja ta była bardzo atrakcyjna dla wszystkich uczestników. Wykorzystanie wiedzy i umiejętności językowych w praktyce sprawiło wiele radości i satysfakcji wszystkim uczniom.
M.A.