Pierwszym punktem programu wycieczki był park trampolin Hangar 646. Dzieci pod okiem instruktorów uczyły się bezpiecznie bawić na trampolinach, pokonywać różne ścieżki sportowe i wykonywać przeróżne akrobacje. Następnym miejscem jakie odwiedziliśmy była Niewidzialna Wystawa. Ta niecodzienna i dla wielu zaskakująca lekcja pozwoliła spojrzeć trochę inaczej na otaczający nas świat - z perspektywy osoby niewidzącej. Niektórym uczestnikom wyjazdu trudno było normalnie funkcjonować na wystawie będąc pozbawionym możliwości korzystania ze wzroku. Pozwoliło to nam choć troszkę zbliżyć się do świata osób niewidomych i dostrzec ich potrzeby. Ostatnim punktem wycieczki była 20-sto minutowa przejażdżka warszawskim metrem. Dla połowy uczniów była to pierwsza jazda tym środkiem komunikacji. Zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do Siedlec. Wycieczka była dla wszystkich wspaniałym doświadczeniem, które warto było przeżyć.

Ewa B.