Uczniowie z klasy IV c / Ula Fedorczuk, Jakub Gajowniczek, Gabrysia Kowalczyk, Magda Krzewicka, Julia Kucharek, Julia Kur, Julia Szaniawska, Natalia Wyrębiak i Michał Zawalich/ podjęli się nowego wyzwania – nagrania audycji w Katolickim Radiu Podlasie. Po kilku próbach w szkole, zadanie to zrealizowano. 30 maja odwiedziliśmy naszą rodzimą stację radiową. Przy okazji nagrania audycji, uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak przygotowuje się materiał do emisji na antenie radia, jak wygląda studio nagrań i praca tych, dzięki którym powstają programy radiowe. Obdarowani i zachęceni do częstszych odwiedzin, w radosnych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

Naszą audycję p.t. ,,Śladami Matki”, będzie można usłyszeć na antenie Katolickiego Radia Podlasie 6 czerwca o godz. 19:30. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania!                                                                                                                         Bogusława Próchniak