W ostatnich dniach maja uczniowie klas 7 i 6 udali się na fascynującą górską wyprawę. W ciągu trzech słonecznych dni mieliśmy wiele atrakcji i podziwialiśmy mnóstwo przepięknych widoków. Zwiedzaliśmy zapory wodne w Myczkowcach i Solinie, płynęliśmy statkiem po „Morzu Solińskim” do ośrodka w Polańczyku oraz zdobyliśmy dwa główne szczyty w Bieszczadach: najwyższy - Tarnicę 1346m i Chatkę Puchatka 1228m, a wieczorem regenerowaliśmy siły przy ognisku z kiełbaskami. Poznawaliśmy Bieszczadzki Park Narodowy podczas wędrówek Połoniną Wetlińską przez Szeroki Wierch do Ustrzyk Górnych zachwycając się pięknem Bieszczadzkich krajobrazów.Brawa, za kondycję fizyczną jak i chęć pokonywania swoich słabości oraz współpracę w tak dużej grupie na szlaku, dla wszystkich uczestników wycieczki oraz nauczycieli opiekujących się młodzieżą – p. Grażyny Patolety, p. Ewy Kozioł, p. Małgorzaty Łuki i p. Marzeny Arct.

M.A.