Dnia 21 maja 2018 r. naszą szkołę odwiedził ordynariusz siedlecki Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda, któremu towarzyszył Jego sekretarz Ks. dr Leszek Borysiuk oraz proboszcz parafii św. Teresy – O. Franciszek Bok. Te niezwykłe odwiedziny były związane z wizytacją kanoniczną parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach. Księdza Biskupa serdecznie powitała Pani Dyrektor Hanna Głuchowska i przedstawiciele uczniów. Dostojny Gość zwiedził nowo powstałe przy naszej szkole przedszkole, a następnie udał się na spotkanie z uczniami klas siódmych. Ks. Biskup zwracając się do siódmoklasistów wspomniał o bardzo ważnym dla nich czasie przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania, który właśnie rozpoczęli. Uczniowie zaś – zachęcani przez swego katechetę O. Karola Bucholca – zadawali Ks. Biskupowi pytania. Po spotkaniu z młodzieżą dostojny Gość udał się do oczekujących Go nauczycieli. Podczas spotkania z gronem pedagogicznym podkreślił ważną rolę szkoły w procesie wychowania młodego człowieka . Na koniec Ks. Biskup udzielił wszystkim swojego pasterskiego błogosławieństwa.