Z okazji zbliżających się Dni: Matki, Dziecka i Taty 24.05.2018 odbył się w naszym Oddziale Przedszkolnym Piknik Rodzinny. Stał się on doskonałą okazją do wspólnej zabawy i spotkań towarzyskich dla wszystkich grup.  Spotkanie z rodzicami podzielone było na dwie części. Pierwsza część artystyczna odbyła się w salach poszczególnych grup, gdzie rodzice mogli podziwiać umiejętności swoich pociech. Dzieci przygotowały wierszyki, piosenki i upominki dla swoich rodziców. Druga część spotkania odbyła się w ogródku na terenie szkoły. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych gości i zaprosiła do wspólnej zabawy. Na ten dzień szczególnie przygotowywały się zarówno dzieci jak i rodzice. Po uroczystym otwarciu Pikniku nastąpił występ rodziców pt. "Rzepka". Była to niespodzianka, która wszystkim bardzo się podobała i na długo zostanie w naszej pamięci.  Licznie przybyli goście dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców mogli skorzystać z bogatego programu pikniku, na który składały się m.in.:

- zabawy dzieci na dmuchańcach i skakańcach,

- pokaz „Mały chemik” - doświadczenia chemiczne na bazie artykułów spożywczych i plastycznych,

- warsztaty skręcania balonów,

- zabawy z chustą animacyjną KLANZA,

-„Kolorowy zawrót głowy”- malowanie twarzy i włosów,

- wspólna zabawa przy muzyce dla dzieci,

Integracyjny Piknik Rodzinny to doskonała okazja do wzmacniania więzi pomiędzy rodzicami dzieci, zawieraniu nowych znajomości oraz wymianie doświadczeń. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz pomoc w organizacji pikniku.

Violetta Kołodziejak