list1

W miesiącu grudniu uczniowie klasy IIIA wraz z wychowawczynią panią Iwoną Niciporuk nawiązali listowną współpracę z uczniami klasy IIIC Szkoły Podstawowej Nr 3 we Władysławowie, której patronem tak jak i naszej szkoły jest autor książek dla dzieci i dorosłych Kornel Makuszyński.
Dzieci z klasy III A na odpowiedź listu nie musiały czekać długo. Już na początku stycznia dostały list z noworocznymi życzeniami oraz zdjęciem nowopoznanych koleżanek i kolegów. Nasi uczniowie nie kryli swojego zadowolenia, a nawet wzruszenia z tak szybkiej odpowiedzi na nasz list.
Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca pomiędzy zaprzyjaźnionymi szkołami będzie się rozwijała jeszcze bardzo długo i owocnie czego sobie i naszym kolegom serdecznie życzymy. Wszystkim zainteresowanym  naszą współpracą obiecujemy, że jeszcze niejednokrotnie poinformujemy co słychać u naszych sympatycznych znajomych z Władysławowa.

Iwona Niciporuk

list2 list3 list4