W dniach 12-15 czerwca w naszej szkole trwały zmagania uczniów klas IV-VII z językiem angielskim. Zespoły reprezentujące poszczególne klasy rywalizowały w trzech konkurencjach: czytanie, literowanie i gramatyka. Najlepsi walczyli o zwycięstwa indywidualne oraz zdobywali punkty do generalnej klasyfikacji klasowej. Zmaganiom uczniów towarzyszyło wiele emocji oraz dopingu ze strony rówieśników i nauczycieli:) Nad sprawnym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwały nauczycielki języka angielskiego: Grade 4- Ms Kisielińska, Grade 5- Ms Witek -Cichecka, Grade 6- Ms Wilk, Grade 7- Ms Arct. Podczas uroczystego apelu podsumowującego nasze dni zmagań z językiem angielskim wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodyczami a najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk Pani dyrektor Hanny Głuchowskiej oraz Pani wice-dyrektor Grażyny Leydy:) Spotkanie uświetniły występy laureatek konkursów miejskich SIEDLECKA GOSPELIADA 2018 oraz KONKURSU RECYTACJI POEZJI I CZYTANIA PROZY ANGLOJĘZYCZNEJ, zaś na koniec wszyscy uczniowie z nauczycielami zaśpiewali piosenkę (oczywiście po angielsku) pt. "HAPPY" Williams'a Pharrell'a.

A oto lista zwycięzców:

READING DAY: KL.4:I. Mateusz Wojnowski, II. Michał Zawalich, III. Julia Szaniawska; KL.5:I. Aleksandra Saczewska/Eliza Liaszenko, II. Oskar Njoya, III. Tomasz Świderski; KL.6:Eryk Krasuski, II. Jakub Demiańczuk, III. Julita Żydak; KL.7: I. Zuzanna Bareja, II. Mikołaj Kołodziejak, III. Michał Kostanty

SPELLING DAY: KL.4: I. Mateusz Zwoliński, II. Julia Szaniawska, III. Zuzanna Szustkowska; KL.5: I. Dominik Ślusarczyk, II. Eliza Liaszenko, III. Magdalena Tymińska; KL.6: I. Eliza Sienicka/ Maja Zaugolnik, II. Jakub Androszczuk/ Julita Żydak, III. Paulina Kołtunowska; KL.7: I. Igor Kaczyński, II. Sebastian Gaładyk, III. Michał Koć/Zuzanna Bareja

GRAMMAR DAY: KL.4: I. Mateusz Zwoliński, II. Dominik Demiańczuk, III. Oliwia Dudek; KL.5: I. Mateusz Zdoliński, II. Tomasz Świderski, III. Cyprian Bareja; KL.6: I. Jakub Androszczuk, II. Eliza Sienicka/Paulina Kołtunowska, III. Julita Żydak; KL.7: I. Michał Koć, II. Zuzanna Bareja, III. Karolina Myrcha

GENERALNA KLASYFIKACJA PUNKTOWA KLAS: KLASY 4: I. 4c, II. 4e, III. 4b, IV. 4a; KLASY 5: I. 5b, II. 5a, III 5c; KLASY 6: I. 6b, II. 6a, III. 6c; KLASY 7: I. 7a, II. 7d, III. 7b.

CONGRATULATIONS:)

M.A.