Czwartki  lekkoatletyczne  organizowane są  przez  Stowarzyszenie ,, Sport   Dzieci  i  Młodzieży’’. Stowarzyszenie  promuje  systematyczną  pracę  prowadzącą  do  osiągnięcia  wartościowych  rezultatów  sportowych. Zawody  miejskie  w Siedlcach  organizowane  są  przez  Okręgowy  Związek   Lekkiej  Atletyki. Prawo  do  startu  w  finale  ogólnopolskim  Grand  Prix  uzyskują  zawodnicy  którzy  uczestniczyli  przynajmniej  w  5  zawodach  w  finale  miejskim. Uczennica naszej  szkoły  Martyna  Dołęga  (klasa VII B)  wygrała 5 finałów  (w  rzucie  piłeczką  palantową) miejskich i  zakwalifikowała się  do finału  ogólnopolskiego. 17   czerwca 2018 r  w  Łodzi  odbył się  XXIV  Finał  Czwartków Lekkoatletycznych.  Martyna Dołęga  zajęła tam  I  miejsce  z wynikiem  56 metrów.