jaseka 2013
więcej zdjęć w galerii>>>

Święta Bożego Narodzenia niestety już za nami, jednak dzięki uczniom klas IId oraz Vb ich atmosfera ponownie zagościła wśród nas. W dniu 15 stycznia mieliśmy przyjemność obejrzeć Jasełka pod tytułem ,,NIESFORNA KLASA W POSZUKIWANIU DUCHA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA''.

Młodzi aktorzy w sposób humorystyczny, a jednocześnie zmuszający do refleksji, zaprezentowali zgromadzonej gawiedzi szkolnej z klas 0 - VI piękne przedstawienie na temat prawdziwej istoty Świąt Bożego Narodzenia. Uwagę dzieci przyciągały barwne stroje jak również scenografia przygotowana przez p. Lidię Półtorak. Widzowie z ochotą włączali się do wspólnego kolędowania z chórem szkolnym pod batutą p. Elżbiety Dembowskiej. Występy zakończyły życzenia Świąteczno - Noworoczne uczniów oraz serdeczne podziękowania Pani Dyrektor na ręce p. Bogusławy Próchniak i p. Małgorzaty Komodowskiej czuwających nad przygotowaniem tegorocznych Jasełek.

Marzena Arct