zdj00218 stycznia 2013 roku do naszej szkoły licznie przybyli zaproszeni goście - babcie i dziadkowie.
Pani Dyrektor Hanna Głuchowska bardzo gorąco przywitała solenizantów i złożyła im serdeczne życzenia.

Przedszkolaki z grup sześciolatków przygotowały przedstawienie pt. "Leśne medale" oraz wiersze i piosenki. Dzieci w ten sposób chciały podziękować za opiekę, rozmowy, przytulanie, pocieszanie, czytanie i opowiadanie bajek oraz wspólne spacery. Zaprezentowane utwory podkreślały wspaniałe cechy babć i dziadków: mądrość, doświadczenie, radość życia i bezgraniczną miłość do wnuków.

W niejednym oku zakręciła się łezka ze wzruszenia, a twarz rozpromienił uśmiech. Świadczyło to o tym, jak bardzo ważne są takie spotkania.

Przedszkolaki wystąpiły na tle dekoracji przygotowanej przez p. Lidię Półtorak oraz panie z oddziałów przedszkolnych. Nad przygotowaniem przedstawienia czuwały p. Magdalena Batorska-Madej i p. Barbara Nowak.

zdj004 zdj003