2 marca (sobota), odbył się 64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Tygodnika Siedleckiego. Świetnie zaprezentowali się tenisiści stołowi z naszej szkoły! W kategorii chłopców klas V-VI, bezapelacyjnie zwyciężył Mateusz Zdoliński z kl. VI a. Bardzo dobre III miejsce wywalczył Olek Szustkowski z klasy IV a w kategorii chłopców młodszych. Rywalizację dziewcząt w kategorii klas V -VI zdominowały nasze uczennice z klasy V e: I miejsce – Maja Małyszka, II miejsce – Roksana Wardaszko, III – miejsce Maja Lipińska. Zawodnicy, którzy zajęli I i II miejsce zakwalifikowali się do do dalszego etapu rozgrywek. Opiekunem naszych tenisistów była pani Edyta Folwarska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!